Adana Corona Virüs (Korona Virüs) hastaneleri nerede? |

SON DAKİKA

Adana Corona Virüs (Korona Virüs) hastaneleri nerede?

Bu haber 17 Mayıs 2020 - 22:03 'de eklendi ve 3.146 views kez görüntülendi.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve neredeyse tüm dünyayı etkisi altına alan bir virüs olan Corona Virüs ile ilgili olarak Adana Corona Virüs (Korona Virüs) hastaneleri nerede? Sorusunun cevabını siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda ülkemizde ciddi oranda bir artış gösteren Corona Virüs ile ilgili Adana’da yer alan vatandaşlarımızın bu virüs ile ilgili belirti göstermeleri durumunda gidecekleri hastane merak edilmelidir.

Adana Corona Virüs (Korona Virüs) hastaneleri nerede?

Adana’da Corona Virüs belirtisi bulunan vatandaşlarımızın zaman kaybı yaşamadan en kısa sürede belirlenen hastaneye gitmeleri gerekmektedir. Adana’da pandemi hastanesi olarak belirlenen hastanenin ise Adana Şehir Hastanesi olduğunu belirtelim. Ulaşım bakımından son derece uygun bir konumda bulunan bu hastaneye Adana’da bulunan vatandaşlarımızın zaman kaybı yaşamadan gitmeleri gerekmektedir.

Hastaneye gidecek olan hastaların ise öncelikli olarak belirtilen belirtilerin tamamını taşıması öncelikli olacaktır. Yüksek ateş, kuru öksürük ve nefes darlığı olan vatandaşlarımızın özellikle de çok kısa süre içerisinde gidip kendilerine bu testi yaptırmaları gerekmektedir.

Özellikle yurt dışından yeni gelen vatandaşlarımızda ve yurt dışından gelen vatandaşlarımız ile temas halinde olanlarda bu belirti eğer bulunuyorsa bu konuda gitmiş olduğunuz sağlık merkezine temaslarınız hakkında veya yurt dışından geldiğiniz konusunda bilgi verirseniz, sizlere bu konuda öncelik tanınacağını unutmayınız. İşte merak ettiğiniz Adana Corona Virüs (Korona Virüs) hastaneleri nerede? Sorusunun cevabı.