Hakkımızda |

SON DAKİKA

Hakkımızda

İMTİYAZ SAHİBİ
İmtiyaz Sahibi Serkan Özer
(saglikpersonelihabercom@gmail.com)

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Genel Yayın Yönetmeni Serkan Özer
(saglikpersonelihabercom@gmail.com)

 

EDİTÖRLER
Editör 1 – saglikpersonelihabercom@gmail.com

 

REKLAM REZERVASYON
(saglikpersonelihabercom@gmail.com)

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(saglikpersonelihabercom@gmail.com)

 

ALTYAPI ve TEMA
WordPress
Haber Teması : https://www.thewp.com.tr

 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 saglikpersonelihaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları saglikpersonelihaber.com’a aittir. saglikpersonelihaber.comsitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar saglikpersonelihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
saglikpersonelihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. saglikpersonelihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sitenizinadresi.com. However, sometimes the sitenizinadresi.com uses third parties to process your information. sitenizinadresi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sitenizinadresi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sitenizinadresi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sitenizinadresi.com and its services. When you use sitenizinadresi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sitenizinadresi.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

Hakkımızda

2018 yılında yayın hayatına başladığımız Sağlık Personeli Haber sitesi, 2019 yılından itibaren yeni yüzü ile size en güncel haberleri sunmaya çalışıyoruz. Geniş Haber kaynakları ve sosyal medya takibi ile sizin için haber üretiyoruz. 2019 yılı İsmek Gazetecilik eğitimi tamamlanmış ve sertifikaya hak kazanılmıştır. En doğru haber ve içerik her zaman sitemizde.

BU AY ÇOK OKUNANLAR

GÜNLÜK HABER AKIŞI

SON DAKİKA HABERLERİ