Bugün

Hakkımızda

 

saglikpersonelihaber.com

https://www.saglikpersonelihaber.com/ 2018 yılında kurulan sağlık personeli habercilik anlayışıyla okurlarına en doğru ve tarafsız haberleri sunan bir sağlık haber sitesidir.
Yayın hayatına başladığı günden bu yana gerek sosyal medyada gerekse sahada başta sağlık çalışanları olmak üzere takipçilerine habercilik hizmetini her platformdan kesintisiz sürdüren Sağlık Ağı, kamusal bir görev olan gazeteciliği ahlaka aykırı özel amaç ve çıkarlara alet etmeden sürdürmektedir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, https://www.saglikpersonelihaber.com/ internet sitesinde kişisel verilerinizi güvenliği konusunda azami özeni gösterilmektedir.


https://www.saglikpersonelihaber.com/ haberlerin doğrudan ve tarafsız bir şekilde okurlarına sunumundan ziyade, haber kaynağının cevap ve tekzip hakkına saygı duymaktadır. Hiç kimseyi; ırkı, cinsiyeti, yaşı, sağlığı, bedensel özrü, sosyal düzeyi ve dini inançları nedeniyle kınamadan, aşağılamadan, düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı; genel ahlak anlayışını, din duygularını, aile kurumunun temel dayanaklarını sarsıcı yada incitici yayın yapmadan çalışmalarını kesintisiz sürdüren https://www.saglikpersonelihaber.com/ ilkeli haber anlayışını dün olduğu gibi bugün ve yarın da sürdürecektir.